Vítejte na serveru FanMag.cz. Vtipné obrázky, zajímavé články, perfektní vtipy a mnoho dalšího pro vás připravujeme každý den. Přejeme příjemnou zábavu. V případě dotazů se na nás neostýchejte obrátit. Váš tým FanMag.cz

Spíte v noci s otevřeným oknem? Tohle byste měli vědět!

2038

Spíte v chladné místnosti nebo větráte v v průběhu noci?

V jakém prostředí rádi spíte? V chladné místnosti zachumlaný až po uši do peřin nebo naopak v ložnici vyhřáté, kde postupem času ze sebe skopáváte peřinu na zem? Vědci došli k závěrům, že spánek v chladné místnosti má pro naše tělo blahodárné účinky a velký vliv na naše zdraví!

night

1) Spánek v chladném prostředí řídí vaši optimální tělesnou váhu. Metabolismus více spaluje tuky. Spaní v chladu také zaručuje lepší kvalitu spánku, což se promítá na celkové připravenosti těla na druhý den a větší odolnosti vůči stresu. Ráno se budete cítit velmi svěže a připraveni na náročný den.

hipity

2) Studie také ukazují, že spaní v chladných prostorách redukuje symptomy fybromyalgie a syndromu spánkové apnoe, což jsou chronické únavové syndromy, u kterých lékaři velmi složitě objevují jejich příčiny. Nejzdravější cestou je tedy spát jen s vystrčenou hlavou, která bude sahat ven z peřiny v chladném prostředí, které dokáže přirozeně regulovat vaši tělesnou teplotu.

A jaké je tedy ta magická teplota při které spát? ODPOVĚĎ NÍŽE ->

REKLAMA