Vítejte na serveru FanMag.cz. Vtipné obrázky, zajímavé články, perfektní vtipy a mnoho dalšího pro vás připravujeme každý den. Přejeme příjemnou zábavu. V případě dotazů se na nás neostýchejte obrátit. Váš tým FanMag.cz

Skončili s prací a začali s dobrodružstvím. Koupili dodávku a dostali se z Aljašky až do Argentiny.

593

I vás už dlouhodobá práce unavuje? Máte někdy chuť dát výpověď a někam vypadnout se svou rodinou, přítelkyní, přáteli či kamarády? Myslíme, že ano. Mnoho lidí to už mnohokrát tak udělat skutečně chtělo, jen jsou natolik zodpovědní, že svou práci nenechají jen tak.

Nicméně, je třeba se na věc podívat i z jiné strany – co kdyby ses vydal na velké dobrodružství nejen na víkend, jak to lze běžně děláš, ale na pár měsíců či let? Pár, o kterém si dnes napíšeme, se rozhodl toto rozhodnutí zrealizovat.

tl-horizontal_main-1

Dillon Vought a Tessa Ely v roce 2014 přestaly pracovat. Dillon své zaměstnání v kanceláří logistické společnosti nechal stejně jako Tessa, která tehdy pracovala jako učitelka.

tl-horizontal_main-4 tl-horizontal_main-2

V rozhovoru uvedli, že oba cítili, že ještě nejsou připraveni usadit se do typického života pracujících lidí a chuť cestovat je pronásledovala 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Proto dali svým snům šanci. Celé to začalo malou investicí, kdy si pár zakoupil malou dodávku od Volkswagenu za 500 dolarů. Přesně tak, nepotřebuješ žádný luxus, stačí ti auto větších rozměrů a ať dokáže zajet pár tisíců kilometrů.

Postupně začali dodávku předělávat, aniž by měli nějaké zkušenosti s mechanickými záležitostmi. Celé přípravy jim trvaly přibližně 9 měsíců, ale když autem vyjeli na cesty, nemohli si ho vynachválit. A tak se začalo dobrodružství Tessy a Dillona.

tl-horizontal_main-5 tl-horizontal_main-3

Pokud se ptáte, kolik celá cesta stála budete nejspíš překvapení. Na cestu si vystačili oba s 30 dolarů na den. Jejich cesta trvala rok a půl, takže je cesta stála 30 000 dolarů. Stihli se za ten rok dostat z Aljašky až do Arizony! Tak co, zkusili byste to taky?

REKLAMA