Vítejte na serveru FanMag.cz. Vtipné obrázky, zajímavé články, perfektní vtipy a mnoho dalšího pro vás připravujeme každý den. Přejeme příjemnou zábavu. V případě dotazů se na nás neostýchejte obrátit. Váš tým FanMag.cz

Neuvěřitelné! Muž si odřízl část čela, aby se zbavil tetování!

2637

Nechat si potetovat tělo je v poslední době neuvěřitelný mainstream. Skoro na každém druhém člověku najdete tetování. Bud‘ je jednoduché, nebo propracované. Ale časem se může stát, že tetování Vás omrzí na a chcete se ho zbavit. Jsou různé způsoby, jak se tetování zbavit, ale obvykle jsou velice nákladné a někdy i velice bolestné, ale jeden umělec, který má tetování prakticky po celém těle si našel jiný způsob, jak se tetování zbavit.

Umělec, který má tetováním pokryté značnou část těla se jmenuje Josh a je z Austrálie. Tento umělec měl na svém čele vytetováná slova „Freedom“ (Svoboda) a „Overcome“ (Překonat). Tato slova měla působit, jako vycházející slunce.  Ale chtěl se toho zbavit, proto si zašel do jednoho studia, kde si to nechal odstranit způsobem, který vypadá drsně a bolestivě. V podstatě si nechával kousky kůže na čele odřezávat.

man-has-his-forehead-cut-off1

Josh chtěl odstranit své tetování na čele, proto si zašel k Bslicovi. Bslice je člověk, který se stará o úpravu kůže na lidském těle. Tento umělec opatrně a hygiencky odkrajoval slova z Joshovýho čela a místo toho vykrajoval části, které měl Josh na svém čele předkreslené.

BSlice k tomuto procesu natočil video, které následně sdílel na svém Instagramovém profilu. Ve videu je znázorněno, jak tatér vykrajuje kousky kůže na místě, kde se nacházelo staré tetování, je zde samozřejmě i vidět odhalené zkrvavené maso na čele, což působí docela drsně. Josh trpěl určitě menšími bolestmi, ale překonal to.

VIDEO NA DALŠÍ STRANĚ ->

man-has-his-forehead-cut-off2

REKLAMA