Vítejte na serveru FanMag.cz. Vtipné obrázky, zajímavé články, perfektní vtipy a mnoho dalšího pro vás připravujeme každý den. Přejeme příjemnou zábavu. V případě dotazů se na nás neostýchejte obrátit. Váš tým FanMag.cz

Muž z Česka se po užití LSD „změnil v tygra.“ Celou noc běhal nahý po lese.

1208

Mladý Čech jménem Marek (25 let) se rozhodl skončit s depresí pomocí halucinogenní drogy LSD. Po jeho aplikaci však objevil své skryté pudy a proměnil se na divokou šelmu! Stal se z něj sibiřský tygr, který zavětřil kořist a tak 8 hodin běhal nahý po lesích a to na polsko-německých hranicích. Za jednu noc uběhl neuvěřitelných 25 kilometrů.
tygr

Jeho noční dobrodružství zachytili polské fotopasti a lesníci se po shlédnutí těchto snímků vcelku pochopitelně rozhodli kontaktovat policii. Ta zjistila, že nahý muž pochází z Čech, konkrétně z Liberce. Po jeho dopadení jim mladík řekl, že když zavětřil kořist, jeho tygří pudy ho donutili k lovu. Zarážející je i to, že vyvázl pouze s pokutou, protože u něj nebyli nalezeny žádné drogy. Což je pochopitelné, vzhledem k jeho stavu mu určitě nemohlo nic zbýt.

tygr2

Zpráva vyšla na tn.cz a je velmi pravděpodobné, že se jedná o hoax. Avšak opravdu kreativně pojatý.

REKLAMA