Vítejte na serveru FanMag.cz. Vtipné obrázky, zajímavé články, perfektní vtipy a mnoho dalšího pro vás připravujeme každý den. Přejeme příjemnou zábavu. V případě dotazů se na nás neostýchejte obrátit. Váš tým FanMag.cz

Mettalica se předvedla! Zahrála hymnu na Stanley Cupovém zápasu!

5

San Jose Sharks se postavili v pondělí večer k utkání 4 Stanley Cupového Finále. K dostatku bojovnosti a odvahy jim určitě pomohlo vystoupení jejich oblíbené kapely která přijela tým podpořit.

Metallicy zpěvák James Hetfield a kytarista Kirk Hammett jsou fanoušci Sharků od té doby, kdy se kapela přestěhovala na začátku 90 let do Bay Area. Sharks dokonce již dříve přijali kapelu tím, že drží tzv „Mettalica Night“! Proto si kapela nemohla nechat ujít finálový večer! Dokonce zahráli hymnu Spojených státu amerických „The Star-Spangled Banner,“ v živém vysílacím čase v průběhu amerických slavností v SAP Center.

Celkově hymnu zvládli naprosto parádně! Dokonce před začátkem zápasu James a Kirk šli podpořit svůj tým do šatem, kde vyburcovali svůj tým k dokonalosti. Nakonec otevřeli dveře od šaten a vypustili Sharky!

REKLAMA