Vítejte na serveru FanMag.cz. Vtipné obrázky, zajímavé články, perfektní vtipy a mnoho dalšího pro vás připravujeme každý den. Přejeme příjemnou zábavu. V případě dotazů se na nás neostýchejte obrátit. Váš tým FanMag.cz

A je to tady! Nový díl! Harry Potter And The Cursed Child

20

[fusion_text]

Zde je první náhled Bradavic „Harry Potter And The Cursed Child“! Byla to dlouhá cesta do prvního veřejného prohlášení na vysoce očekávaného nového Harryho Pottera. Fanoušci již nyní dychtivě kupují a rezervují vstupenky na premiéru z celého světa aby si nenechali ujít další kapitolu Potterova příběhu. Harry Potter and the Cursed Child je název vznikající divadelní hry, jejíž scénář napsali Jack Thorne a John Tiffany s podporou J.K.Rowling.

Podívejte se na fanouškovský trailer!

[Locker] The locker [id=21] doesn't exist or the default lockers were deleted.

Psala to Rowlingová?

Takže se bohužel NEJEDNÁ o text psaný přímo J.K.Rowling. Kniha, která vychází koncem června pod názvem Harry Potter and the Cursed Child bude obsahovat scénář k výše zmíněné divadelní hře. NEJEDNÁ se tedy o román, či knihu v klasickém podání jak ji známe z dřívějších časů ale o tištěné vydání scénáře divadelní hry. Příběh naváže na poslední sedmou knihu a bude pokračovat přesně tam, kde se čtenáři s hlavním hrdinou rozloučili.

Vystupovat v něm budou dospělý Potter jako zaměstnanec ministerstva kouzel a jeho potomci především jeho syn Albus, který se těžce vyrovnává s tíhou obrovské rodinné slávy a očekávání okolí.

harry-potter-cursed-child-cast-photos-feature

Taky se těšíte jako my?

[/fusion_text]

REKLAMA