Vítejte na serveru FanMag.cz. Vtipné obrázky, zajímavé články, perfektní vtipy a mnoho dalšího pro vás připravujeme každý den. Přejeme příjemnou zábavu. V případě dotazů se na nás neostýchejte obrátit. Váš tým FanMag.cz

8 neuvěřitelně děsivých věcí, co nakreslili děti

3171

Děti milujeme pro jejich vrozenou upřímnost a nezkažený pohled na svět. Děti narozdíl od nás stále svět objevují a vidí ho doslova v panenské perspektivě. I to je důvodem, proč často vidí bubáky a bojí se ve tmě. Jejich fantazie totiž nemůže být regulovaná a tma poskytuje fantazii bezbřehé možnosti. Nebo je to jinak?

Co když je schopnost nás dospělých vidět věci „jinak“ už naprosto ztracená? Co když děti vidí „pravdu“ a naše smysly jsou již otupěné naší dospělostí? Jedno moudré úsloví praví, že pravdu říkají 3 druhy lidí: děti, blázní a filozofové. Jenže dětem to zakazujeme, blázny zavíráme a filozofům nerozumíme. Možná na tom něco bude.

Podívejte se na následující řadu dětských kreseb, nad kterýma zůstává rozum stát. Upozorňujeme, že některé příběhy v obrázcích mohou být opravdu děsivé.

Masakr (1/8)

Holčička nakreslila obrázek, kde společně s matkou povraždila návštěvníky nějaké kavárny. Ostatní postavičky na obrázku tento čin oslavují. Co se asi tak děvčátku honilo hlavou?

kk

loading...