Vítejte na serveru FanMag.cz. Vtipné obrázky, zajímavé články, perfektní vtipy a mnoho dalšího pro vás připravujeme každý den. Přejeme příjemnou zábavu. V případě dotazů se na nás neostýchejte obrátit. Váš tým FanMag.cz

5 nejdéle žijících siamských dvojčat

1299

Už jen narození dvojčat je samo o sobě fascinující, co ovšem když se narodí dvojčata spojená? Po většinu času, když se narodí spojená dvojčata a přežijí krátkou dobu po narození, dostane se jim vždy velké mediální pozornosti. V historii jsme ovšem byli (bohužel) svědky mnoha nešťastných narození, kdy byli dvojčata spojena lebkou a mozkem, či sdílela srdce. Mnoho takových dvojčat žilo požehnaně dlouho, ale jak vůbec takový život vypadá a co od něj očekávat? Podívejte se na 10 nejdéle žijících siamských dvojčat!

Lori a George Schappell (52 let a stále spolu :-D)

siam1

Původně se narodili jako Lori a Dori Schappell dne 18. září 1961 v Pennsylvanii, tyto siamská dvojčata jsou spojena čelem. I když jsou spojeni, žijí velmi odlišné (a zajímavé) životy. Dori se nelíbilo, že se její jméno rýmovalo se jménem její sestry a změnil ho Reba. Ale v roce 2007, Dori / Reba odhalila, že se identifikovala jako muž.. Změnila potřetí jméno na George a stala se transgender. Tato dvojčata měla hrubou výchovu a byli dokonce otcem zavřena do zařízení pro osoby s mentálním postižením, přestože nevykazovala známky nižší inteligence. Lori a George nyní žijí v dvoupokojovém bytu a snaží se žít v zájemném respektu a poskytovat si soukromí.

REKLAMA